Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná cukřenka

A62/812

STŘÍBRNÁ CUKŘENKA

Itálie 2. třetina 20. stol.
Stříbrná a zlacená cukřenka v rokokovém tvarosloví, tordovaný reliéfní dekor, čtyři ozdobné aplikované nožky a dvojice postranních uch, odnímatelné víčko s šišticovitým úchytem, italská výrobní značka a ryzostní číslo, Ag 800/1000, celková hmotnost 188,10 g, v. 11 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč