A62/812
STŘÍBRNÁ CUKŘENKA
Itálie
2. třetina 20. stol.
Stříbrná a zlacená cukřenka v rokokovém tvarosloví, tordovaný reliéfní dekor, čtyři ozdobné aplikované nožky a dvojice postranních uch, odnímatelné víčko s šišticovitým úchytem, italská výrobní značka a ryzostní číslo, Ag 800/1000, celková hmotnost 188,10 g, v. 11 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.
Z majetku paní V.