Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná cukřenka

A62/811

STŘÍBRNÁ CUKŘENKA

Polsko, Varšava, Karol Malcz 1868
Stříbrná dóza na cukr široce rozklenutého barokizujícího tvaru na čtyřech ozdobných nožkách, uzamykatelné víko na stěžejce s gravírovanou iniciálou, vyzlacený interiér, na plášti tepaný ornamentální dekor, ruské puncovní značky, zn. výrobce, kontrolorská zn. Josef Sosnowski, Varšava, Ag 84 zolotniki (875/1000), celková hmotnost 423,47 g, d. 16 cm, v. 10,5 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav B. Bez klíče. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč