A62/819
DVOJICE STŘÍBRNÝCH POHÁRKŮ
Portugalsko a Německo
19. / 20. stol.
Mírně kónická číška s reliéfním rokokovým dekorem na pohledové straně, portugalská puncovní značka, Ag 830/1000. Spolu: kalíšek s raženým a gravírovaným rozvilinovým dekorem a centrální kartuší se jménem "Ada", německé výrobní značky, ryzostní číslo, Ag 800/1000. Celková hmotnost 109,31 g, v. 6,5 cm a 9 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.
Stav B - C.
Z majetku paní V.