Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice stříbrných pohárků

A62/819

DVOJICE STŘÍBRNÝCH POHÁRKŮ

Portugalsko a Německo 19. / 20. stol.
Mírně kónická číška s reliéfním rokokovým dekorem na pohledové straně, portugalská puncovní značka, Ag 830/1000. Spolu: kalíšek s raženým a gravírovaným rozvilinovým dekorem a centrální kartuší se jménem "Ada", německé výrobní značky, ryzostní číslo, Ag 800/1000. Celková hmotnost 109,31 g, v. 6,5 cm a 9 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav B - C. Z majetku paní V.