Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná stolní sada

A62/820

STŘÍBRNÁ STOLNÍ SADA

Anglie, Birmingham, W. Neale & Son Ltd. a Cooper Brothers & Sons 1911 a 1929
Slánka, cukřenka a pepřenka osmibokého tvaru s gravírovanou iniciálou "IH", anglické puncovní značky a zn. výrobce, Ag 925/1000, celková hmotnost 102,57 g, v. max. 7 cm. Spolu: slánka osmibokého tvaru s prolamovaným víčkem, angl. punc. značky a zn. výrobce, Ag 925/1000, celková hmotnost 148,29 g, v. 15,5 cm. Stav A. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč