Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stolní sada

A62/821

STOLNÍ SADA

Francie, Paříž, Christofle 1862-1935
Stolní souprava na ocet a olej, dvě karafy s kuželkovitými zátkami z bezbarvého broušeného skla, v. 22 cm, na podední značeno rytým č. "3", usazeny ve stojanu z postříbřeného obecného kovu na čtyřech nožkách a s horním úchytem, v. 28,5 cm, značeno výrobcem a gravírované iniciály "HM". Stav A-B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydražená cena: 3 000 Kč