Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sada stříbrných podnosů

A62/833

SADA STŘÍBRNÝCH PODNOSŮ

Itálie, Alessandria, Padova, Milán 2. třetina 20. stol.
24 kusů stříbrných podnosů s reliéfně zdobeným okrajem, italské výrobní značky, ryzostní čísla, Ag 800/1000, celková hmotnost 6426 g. Kruhový formát Ø 25 cm (2x), 20 cm (5x), 15 cm (7x) a 10,5 cm (4x), oválný formát 22,7x13,2 cm, 29x22,3 cm, 39,5x26 cm, 46,7x31 cm, tác s uchy 52,5x34 cm, omáčník s podmiskou 23x14 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A-C. Z majetku paní V.