Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice termonádob

A62/834

DVOJICE TERMONÁDOB

Itálie, Milán, Ditta Messulam Enrico di Alberto 2. třetina 20. stol.
Stříbrná dvouuchá nádoba na zmrzlinu s víkem a skleněnou vložkou a termo-džbán s vnitřním a odklopným víkem, souprava s ozdobnými uchy, žebrovanými bordurami, gravírovaným florálním dekorem a úchytem víka v podobě kytice, italské puncovní značky, ryzostní čísla, zn. výrobce, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 1336,55 g, v. 14,5 cm a 18,5 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Vydražená cena: 7 500 Kč