Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sada mosazných nádob

A62/845

SADA MOSAZNÝCH NÁDOB

Anglie 20. stol.
Sada džbánu a dvou jednoplamenných svícnů s aplikovaným provazcovým dekorem, mosaz se zbytky postříbření, v. 22 cm (konvice) a 12 cm (svícny), značeno "E. P. N. S.". Spolu: dvojice chladičů na láhve, mírně kónický tvar se dvěma kuželkovitými úchyty po stranách, mosaz se zbytky postříbření, v. 17 cm, Ø 16 cm, zn. "E. P. N. S.". Stav B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 1 000 Kč