Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Keramický hrnec

A62/846

KERAMICKÝ HRNEC

Morava 2. pol. 13. stol.
Kuchyňský hrnec s prohnutým osazeným hrdlem zdobený jemnou linkou. Tmavě hnědý až černý střep se stopami slídy. V. 26 cm, Ø 22 cm. Stav restaurováno. Několik střepů chybí. Z majetku paní V.