Hlavní stránka > Aukce > 63. Fotografie a práce na papíře > Praha

A63/014

Stanislav Konečný (1908-1965)

PRAHA

30. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie sépiového tónu na matném papíru, původní autorská zvětšenina. 220x166 mm (222x169 mm). Verso značeno autorským razítkem. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.