Hlavní stránka > Aukce > 63. Fotografie a práce na papíře > Bez názvu

A63/182

Josef Šťastný (1906-1987)

BEZ NÁZVU

60. léta 20. stol.
Kombinovaná technika, dekalk, tempera, tuš na papíru, 420x 315 mm (570x 470 mm), recto tuší vpravo dole signováno.