A63/210
Vladislav Röhling (1878-1949)
MALOSTRANSKÉ NÁMĚSTÍ
Akvatinta, lept na papíru, signováno vpravo dole v tisku a tužkou pod obrazem "V. Röhling", zn. vlevo dole autorským razítkem s monogramem „VR“, 330x345 mm. Rámováno, zaskleno.
Vladislav Röhling - český malíř a grafik, studoval u Františka Ženíška, tematicky se věnoval vedutám z hlavního města, vydával cykly leptů staré Prahy a působil také jako knižní grafik.