Hlavní stránka > Aukce > 63. Fotografie a práce na papíře > Malostranský sv. Mikuláš

A63/215

Samuel Prout (1783-1852)

MALOSTRANSKÝ SV. MIKULÁŠ

1833
Kolorovaná litografie na papíru, 418x278 mm (výřez pasparty), značeno vpravo dole v tisku "St. Nicholas PRAGUE", vlevo dole monogram "SP". Paspartováno, rámováno, zaskleno.