Hlavní stránka > Aukce > 63. Fotografie a práce na papíře > Table d`échecs

A63/220

Jacques Villon (1875-1963)

TABLE D`ÉCHECS

1920
"Šachovnice" z portfolia obsahujícího čtyři lepty, pět litografií a jeden dřevoryt. Lept na papíru, 200x160 mm, sign. v pravém dolním rohu v tisku a tužkou vpravo dole pod obrazem. Paspartováno, výřez pasparty 220x175 mm, rámováno, zaskleno. Srov.: sbírky MoMA (The Museum of Modern Art) v New Yorku, inv. č. 69.1952.