A64/016

STŘÍBRNÉ KAPESNÍ ŠPINDLOVKY

Anglie, Londýn, Stoakes 50. léta 18. stol.
Kapesní hodinky se stříbrným pláštěm a ochranným pouzdrem, celková (hrubá) hmotnost 103,20 g, Ø 4 cm (pouzdro 5,3 cm). Stříbrný champlevé ciferník je dělen reliéfními a černěnými římskými číslicemi pro hodiny a arabskými pro minuty a v centrálním kotouči s prolamovaným dekorem značen: "STOAKES LONDON". Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaná základová deska a můstek setrvačky, taktéž značeno výrobcem a č. strojku "20802". Na vnitřní straně pláště i obalu britské puncovní značky a mistrovské zn. "TS" a "RS". Stav B. Funkční a jdoucí.

Vyvolávací cena: 11 000 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku