Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Zlaté kapesní špindlovky

A64/029

ZLATÉ KAPESNÍ ŠPINDLOVKY

Francie, Paříž, L`Epine 90. léta 18. stol.
Kapesní hodinky se zlatým pláštěm, zdobeným reliéfním intarzovaným mytologickým výjevem na zadním víku, celková (hrubá) hmotnost 50,49 g, Ø 4 cm. Bílý emailový ciferník je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny a pro minuty (po čtvrthodinách), opatřen dvojicí žlutých prolamovaných ruček a otvorem pro nátah. Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, značeno: "L`epine A PARIS". Stav C. Funkční, jdoucí. Opravy na plášti a ciferníku.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku