Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Kapesní hodinky klíčové

A64/050

KAPESNÍ HODINKY KLÍČOVÉ

Patrně Švýcarsko před r. 1800
Jednoplášťové pánské kapesní hodinky, plášť z bílého a obroučky ze zlaceného kovu s raženým a gravírovaným dekorem. Bílý smaltovaný ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny a opatřen otvorem pro nátah, Ø 5 cm. Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, stříbrné kolo regulátoru, neznačeno. Stav C. Jdoucí, včetně klíčku.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 800 Kč