Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Stříbrné kapesní hodinky s pouzdrem

A64/055

STŘÍBRNÉ KAPESNÍ HODINKY S POUZDREM

Švýcarsko 18. / 19. stol.
Stříbrné kapesní hodinky, celková (hrubá) hmotnost 69,95 g, Ø 4,5 cm, s ochranným pouzdrem z postříbřené a lakované mosazi. Bílý emailový ciferník je dělen černými římskými číslicemi a opatřen dvojicí žlutých prolamovaných ruček. Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, neznačeno. Stav restaurováno. Funkční a jdoucí, nepůvodní ciferník a nesourodé ručky.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Vydražená cena: 6 500 Kč