Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Kapesní hodinky s husarem

A64/095

KAPESNÍ HODINKY S HUSAREM

Švýcarsko 1. pol. 19. stol.
Kapesní hodinky s pláštěm z bílého kovu, celková (hrubá) hmotnost 97,71 g, Ø 5 cm. Bílý emailový ciferník s drobným centrálním číselníkem s černými arabskými číslicemi, dvojicí černých ruček a otvorem pro nátah, okolo pestře malovaný výjev jezdce na koni v husarské uniformě. Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, neznačeno. Stav B. Funkční a jdoucí.

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 8 500 Kč