Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Zlaté kapesní hodinky

A64/108

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY

Anglie, Manchester, Edward Cooper 1883
Kapesní hodinky se zlatým, ozdobně gravírovaným pláštěm, celková (hrubá) hmotnost 64,11 g, Ø 4 cm. Ciferník zlaté barvy je dělen černými římskými číslicemi, opatřen dvojicí černých šípových ruček a rytým květinovým motivem ve střední části. Strojek se stranovým kotvovým krokem, značen: "MANCHESTER No. 135739 EXAMINED BY Edward Cooper 10 Downing Street". Na vnitřní straně pláště britské puncovní značky a mistrovská zn. "AB". Stav restaurováno. Funkční a jdoucí.

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 13 000 Kč