Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Stříbrné přívěskové hodinky s emaily

A64/127

STŘÍBRNÉ PŘÍVĚSKOVÉ HODINKY S EMAILY

Švýcarsko 1. třetina 20. stol.
Stříbrné dámské hodinky hruškovitého tvaru, zavěšené na broži ve tvaru mašle osazené bílým kamenem, zdobeno modrým guilloché emailem, celková (hrubá) hmotnost 27,53 g, Ø ciferníku 1,2 cm. Stříbřitý miniaturní ciferník je dělen černými arabskými číslicemi a opatřen dvojicí černých prolamovaných ruček. Na vnitřní straně pláště značeno: "METRO WATCHES", "ARGENT DORÉ" a "STERLING SILVER SWISS". Stav C. Nefunkční, chybí korunka.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč