Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Kapesní hodinky Omega

A64/144

KAPESNÍ HODINKY OMEGA

Švýcarsko, Omega 20. stol.
Kapesní hodinky s pláštěm z bílého kovu, celková (hrubá) hmotnost 57,88 g, Ø 4,5 cm. Stříbřitý ciferník je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny, opatřen dvojicí černých ruček a samostatnou vteřinovkou a značen "OMEGA". Strojek s kotvovým krokem, značen "OMEGA SWISS 15 JEWELS 8628136". Na vnitřní straně pláště značeno: "ACIER STAYBRITE OMEGA FAB SUISSE SWISS-MADE 9417934". Stav B. Jdoucí.

Vyvolávací cena: 900 Kč
Vydražená cena: 1 500 Kč