Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Kapesní hodinky Omega

A64/143

KAPESNÍ HODINKY OMEGA

Švýcarsko, Omega 20. stol.
Kapesní hodinky s pláštěm z bílého kovu, celková (hrubá) hmotnost 81,59 g, Ø 4,5 cm. Bělavý ciferník bez číslic je opatřen dvojicí žlutých ruček a samostatnou vteřinovkou, značen "OMEGA". Strojek s kotvovým krokem, značen "OMEGA SWISS 15 JEWELS 7836328". Na vnitřní straně pláště značeno: "SWISS MADE-FABRICATION SUISSE OMEGA 774647". Stav B. Jdoucí.

Vyvolávací cena: 900 Kč
Vydražená cena: 1 700 Kč