Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Kapesní hodinky Doxa

A64/148

KAPESNÍ HODINKY DOXA

Švýcarsko, Doxa 20. stol.
Kapesní hodinky s pláštěm z bílého kovu, celková (hrubá) hmotnost 195,46 g, Ø 5,5 cm (celk. 6,8 cm). Bílý ciferník je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny, opatřen dvojicí černých ruček a samostatnou vteřinovkou, značen: "Anti-Magnétique DOXA". Strojek s kotvovým krokem, značen "DOXA". Na vnitřní straně pláště značeno: "DOXA ARGENTAN DÉPOSÉ" a č. 353508. Stav restaurováno. Jdoucí.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč