Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Stopky

A64/152

STOPKY

Švýcarsko, Saint-Imier, Excelsior Park 20. stol.
Plášť z bílého kovu, celková (hrubá) hmotnost 66,82 g, Ø 4 cm. Bílý ciferník s černými a červenými arabskými číslicemi, vteřinová a minutová stupnice, značen: "EXCELSIOR PARK". Strojek s kolíčkovým krokem, na vnitřním plášti značeno: "SPORT TIMER SWISS MADE" s výjevem parkurového jezdce. Stav B. Funkční.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč