Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Soubor stojánků na kapesní hodinky

A64/153

SOUBOR STOJÁNKŮ NA KAPESNÍ HODINKY

Čechy, Duchcov, Eduard Eichler posl. třetina 19. - 20. stol.
Soubor sedmi dekorativních stojanů na kapesní hodinky, v klasicistním, secesním, historizujícím, rokokovém, orientalizujícím či funkcionalistickém tvarosloví, keramika glazovaná zlacená, bronz a další kovy, samet. V. 5 - 17 cm. Siderolitový stojan s kalamářem je značen výrobcem: "EE" a č. modelu "40". Stav A-C.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Vydražená cena: 9 000 Kč