A65/057
Vladimír Vašíček (1919-2003)
POHLED NA VESNICI I
1961
Kombinovaná technika - voskový pastel a akvarel na papíře, 405x580 mm (výřez z pasparty), sign. a dat. vlevo dole tužkou "Vašíček 61".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.