A65/058
Vladimír Vašíček (1919-2003)
POHLED NA VESNICI II
1961
Kvaš na papíře, 410x590 mm (výřez z pasparty), sign. a dat. vlevo dole "Vašíček 61".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.