Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Muž s dopisem

A65/060

Jan Adolf Brandeis (1818-1872)

MUŽ S DOPISEM

Akvarel na papíře, 315x235 mm, zn. na štítku na zadní straně rámu „J. Brandeis“. Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 4 900 Kč