Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét mladé ženy

A65/061

Mikhail Pyrin (1874-1943)

PORTRÉT MLADÉ ŽENY

1901
Akvarel na papíře, 309x238 mm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole "М. Пырин", dat. vlevo dole "Paris 1901". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč