A65/062
Patricius Kittner (1809-1900)
PORTRÉT MLADÉ ŽENY
1858
Akvarel na papíře, 230x190 mm, sign. a dat. tužkou v dolní části „Kittner 1858“.
Rámováno, zaskleno.