Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Děvče v čepci

A65/066

Vincent Plesnivý (1879-1944)

DĚVČE V ČEPCI

Akvarel na papíře, 485x315 mm (výřez z pasparty), celkový formát 650x460 mm, sign. vpravo nahoře "Plesnivý". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vincent Plesnivý – malíř, figuralista působící v Boršicích na Moravě. Žák pražské akademie a prof. Knirra v Mnichově. Studijně pobýval rok v Paříži.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 200 Kč