Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Staroměstský sv. Mikuláš

A65/078

Vilém Kreibich (1884-1955)

STAROMĚSTSKÝ SV. MIKULÁŠ

1936
Kresba uhlem na papíře, 510x380 mm (výřez z pasparty), celkový rozměr 710x545 mm, sign. a dat. vlevo dole "Kreibich Vilem 36". Paspartováno, rámováno, zaskleno.