Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Cyklisté

A65/082

Miroslav Netík (1920-?)

CYKLISTÉ

1979
Pastel na papíře, 240x235 mm, sign. a dat. vpravo nahoře tužkou "M. Netík 79." Paspartováno, rámováno, zaskleno.