Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Figura

A65/083

Bohumír Matal (1922-1988)

FIGURA

1986
Kresba fixem na papíře, 80x295 mm, sign. vpravo dole "Matal", dat. uprostřed dole "28/ IV 86.". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč