Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dantova komedie

A65/084

Jaroslav Vožniak (1933-2005)

DANTOVA KOMEDIE

Kombinovaná technika - akvarel a tuš na papíře, 410x575 mm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole "jaroslav vožniak". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Vydražená cena: 3 200 Kč