Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Apollinaire

A65/086

Zdeněk Sklenář (1910-1986)

APOLLINAIRE

1980
Kombinovaná technika - kresba tužkou a fixem na papíře, 387x249 mm (výřez rámu), sign. a dat. tužkou vpravo dole „Sklenář 80“. Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 16 000 Kč