A65/087
Adolf Born (1930-2016)
GIACOMO CASANOVA ODPLOUVÁ Z BENÁTEK
Barevná litografie na papíře, 425x430 mm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou „A. Born“, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "68/85". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Adolf Born - český malíř, kreslíř, ilustrátor, animátor, karikaturista a kostýmní výtvarník. Studoval výtvarnou výchovu na Pedagogické fakultě UK. Vystavoval po celém světě a získal řadu ocenění. Věnoval se především technikám litografie, suché jehly a leptu.