Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dívka - stárnutí

A65/089

Jiří Anderle (1936)

DÍVKA - STÁRNUTÍ

1983
Suchá jehla na papíře,195x200 mm, sign. a dat. uprostřed dole pod tiskem tužkou "Jiří Anderle 1983", zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "H.C.". Uprostřed dole věnování: "Milé paní doktorce Anně Vrbíkové 4. XI. 1983".