A65/089
Jiří Anderle (1936)
DÍVKA - STÁRNUTÍ
1983
Suchá jehla na papíře,195x200 mm, sign. a dat. uprostřed dole pod tiskem tužkou "Jiří Anderle 1983", zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "H.C.".
Uprostřed dole věnování: "Milé paní doktorce Anně Vrbíkové 4. XI. 1983".