Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Campbellova polévka

A65/091

Andy Warhol (1928-1987)

CAMPBELLOVA POLÉVKA

1968
Série I., 10 kusů Campbell`s Soup Cans, serigrafie na papíře, 485x385 mm (výřez z rámu), sign. vpravo dole v tisku "Andy Warhol", zn. vlevo dole pod tiskem tužkou 5x 2715/3000, 4x 2267/3000, 1x 1221/3000 a na zadní straně razítkem "CMOA" (Carnegie Museum of Art). Rámováno, zaskleno.