Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét dámy se závojem

A65/105

Anonym

PORTRÉT DÁMY SE ZÁVOJEM

Olej na plátně, 97x77 cm (výřez z rámu), nesignováno. Rámováno ve zlaceném blondelovém rámu. Stav C. Na levé horní straně lehce protrhlé plátno.

Vyvolávací cena: 22 000 Kč