Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dáma s červenou stuhou ve vlasech

A65/106

François Riss (1804-1886)

DÁMA S ČERVENOU STUHOU VE VLASECH

1851
Olej na plátně, 66x53,5 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vlevo dole "F. Riss 1851.". Rámováno v oválném rámu. Stav A.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Vydražená cena: 15 000 Kč