Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krajina s loveckou stafáží

A65/111

Karl Altmann (1802-1861)

KRAJINA S LOVECKOU STAFÁŽÍ

19. stol.
Olej na plátně, 100x126,5 cm, sign. vlevo dole "Altmann". Rámováno. Stav B/C. Vlevo dole trhlinka zhruba 1 cm.

Německý malíř. Malbu studoval nejprve v Mnichově, poté na Akademii výtvarného umění v Drážďanech. Altmannovy olejomalby zobrazují především scény ze života v Alpách. Jeho umělecká tvorba je zastoupena v mezinárodních galerijních sbírkách.

Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Vydražená cena: 30 000 Kč