Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Romantická krajina s hradem (Felsenegg)

A65/115

Anonym

ROMANTICKÁ KRAJINA S HRADEM (FELSENEGG)

19. stol.
Olej na plátně, 31,5x39,5 cm, rámováno, celkový rozměr včetně rámu 50,5x58,5 cm, nesignováno, zezadu na napínacím rámu značeno tužkou "Felsenegg Schweiz", na rámu papírový štítek "L.(eonard?) Kodl Milevsko". Stav B/C.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč