Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Na horské říčce

A65/116

Richard Wilson - připsáno (1714-1782)

NA HORSKÉ ŘÍČCE

Olej na plátně, 16x22,5 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "R.W", na zadní straně dražební lístek z vídeňského aukčního domu Dorotheum z roku 1994, kde je však autorem díla chybně uveden Andrew Wilson. Rámováno. Stav A-B.

Vyvolávací cena: 7 000 Kč