Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Cesta s podzimním motivem

A65/129

Alfred Jirasek (1863-1931)

CESTA S PODZIMNÍM MOTIVEM

Olej na plátně, 38x48 cm (výřez z rámu), sign. vlevo dole "A JIRASEK", zn. na zadní straně. Rámováno. Stav A-B. Oděrky na rámu.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč