A65/130
Paul Müller-Kaempff (1861-1941)
CHALUPY NA VENKOVĚ
Olej na plátně, 33x44 cm (výřez z rámu), sign. vlevo dole "P. Müller-Kaempff." Rámováno. Stav A-B.