Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Chalupy na venkově

A65/130

Paul Müller-Kaempff (1861-1941)

CHALUPY NA VENKOVĚ

Olej na plátně, 33x44 cm (výřez z rámu), sign. vlevo dole "P. Müller-Kaempff." Rámováno. Stav A-B.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydražená cena: 36 000 Kč