A65/143
František Myslivec (1890-1965)
MOŘSKÉ POBŘEŽÍ A KRAJINA
Olej na kartonu, 13x16,5 cm (výřez pasparty) a 5x16,5 cm, signováno dole vpravo / uprostřed "Fr. Myslivec", první kus značen na zadní straně autorským razítkem; celkové rozměry včetně rámů 27x31 cm a 27x36 cm. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.