Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Tání na Horní Bečvě

A65/146

Augustin Mervart (1889-1968)

TÁNÍ NA HORNÍ BEČVĚ

1945
Olej na kartonu, 49x69 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vpravo dole "Aug. Mervart. 45.". Rámováno, zaskleno. Stav A. Na zadní straně: "Augustin Mervart (1889-1968) "Tání na Horní Bečvě", olej, 1945, karton, 70x50 cm. "Tání" (Hor. Bečva)".